Vanessa Hudgens

23. ledna 2010 v 14:50 | Terezka |  Vanessa Hudgens

Vanessa-Životopis

16. března 2008 v 13:04 | Vanessa Hudgens
Vanessa Anne Hudgens
Ve filmu High School Musical ztvárnila postavu Gabrielly.
Vanesa Anne Hudgens se narodila 14,prosince 1988
v Salinas-Kalifornii.Je filipinsko-čínský-portorikánský irský a americko-indiásnkého původu.Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era.Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8.Hrávala role jako např.Evita,Carousel,The Wizard of Oz,The king a I,The music Man,Cinderella a Damn Yankess.Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře.Jednoho dne se kamarádka nemohla dostavit z divadla na natáčení reklamy a tak šla Vanessa místo ní.Byl to start do světa reklam.

V.r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka.V létě 2004 přišel další film-Thunderbirs.Poté začala hostovat v nejrůznějších show např.:Quintuples a The Brothers Garcia a dostávala další role hlavně u spol.Disney. např.:Corrie on the Suite Life of Zack Cody on Disney.
V roce 2006 zužitkovala svůj talent(hrní,zpívání a tancování)v muzikálu High School Musical.Ve světě se stal velmi oblíbeným.Díky High School Musical dostala nabídku na nahrávání svého prvního CD se společností Hollywood Records!!Její CD obsahuje pop,rock,electroniku.CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26 září 2006 První písní z tohoto CD je "Come Back to Me"

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama