Ewa Farna

28. února 2010 v 10:32 | Terezka |  Ewa Farna
Ewa Farna


Ewa Farna je mladá talentovaná rocková zpěvačka, která po své debutové desce Měls mě vůbec rád přichází s druhým albem s názvem Ticho.
O prázdninách Ewa Farna relaxovala prací, což je, jak sama tvrdí, její nejoblíbenější činnost. Se svojí kapelou odehrála na desítky koncertů a festivalů, s fotografem Ondřejem Pýchou nafotila kolekci fotek na promo svého "Ticha" a ve studiu dokončila polskou verzi debutového alba "Měls mě vůbec rád".
Její první deska "Měls mě vůbec rád" se stala Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" v anketě Deska roku Allinaz 2006 , roku 2007 v červnu převzala od Universal Music platinovou desku za prodej více než 20.000 nosičů. Ewa Farna vyhrála titul "Objev roku Českého slavíka 2006", "Objev Ro(c)ku" časopisu Rock & Pop, "Objev roku? hudební televizní stanice Óčko, "Nejlepší zpěvačka" v dětské anketě Jetix Awards, atd.
Všechny tyto zkušenosti, především koncerty a kontakt s publikem se "podepsaly" na jejím druhém albu. Deska v žádném případě není tichá, jak napovídá její název vybraný podle ústředního singlu. O to se spolu s Ewou Farnou postaral tým producentů Lešek Wronka s hudebním producentem Danem Hádlem a muzikanti z Ewiny kapely. Album "Ticho" obsahuje 13 písní od českých autorů Leška Wronky, Honzy Ponocného, kytaristy Ewy - Marka Trana a publishingu, textově se na albu podíleli osvědčení autoři z Ewina debutu Jana Rolincová-Hádlová, Petra Cvrkalová, Petr Šiška a také Ewa, která se autorsky podepsala na 3 textech. Na své si přijdou jak Ewini vrstevníci, náctiletí, tak starší publikum. Vokály si Ewa Farna nazpívala na obě právě dotočené desky sama.
Od svého prvního koncertu v Třinci 16. března do konce roku 2007 stihla Ewa Farna odehrát přes 50 koncertů v Čechách, na Slovensku a v Polsku a letošní koncertní tečkou bylo turné Lucie Bílé, kde se Ewa s mini koncertní verzí objevila jako host. "Obdivuju její zpěv a pracovitost. Je to pro mne splnění si dávného snu", řekla Ewa o nabídce Lucie Bílé.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama